Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie.Tarchomin, ul. Światowida 49 lok. 43a, tel. 609 132 076


Ursynów, ul. Miklaszewskiego 2, tel. 506 542 281Badanie stóp

 

Zapraszamy na bezpłatne badanie stóp za pomocą podoskopu, na którym obejrzymy ich obraz pod pełnym obciążeniem.

Wykonywanie wkładek

 

Na miejscu wykonujemy wkładki i odpowiednie korekcje indywidualnie do potrzeb pacjenta. Serwis wkładki i kolejne modyfikacje są bezpłatne.

Dobór obuwia

 

Jeżeli wada jest poważniejsza i wymaga współpracy wkładki z odpowiednim butem na miejscu pomożemy dobrać obuwie polskich producentów takich jak Postęp, Dawid i Rena, spełniających nasze surowe wymagania.

ORTOPEDICA Warszawa - wkładki ortopedyczne supinujące, na płaskostopie poprzeczne, dla dzieci, na ostrogę piętową, indywidualne

W naszym salonie ortopedycznym w Warszawie

 

Salon ortopedyczny ORTOPEDICA zorganizowany został na wzór podobnych placówek w Niemczech i Holandii. Oferujemy wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne dla dzieci - wkładki do butów na ostrogę piętową. Nasz salon powstał w 2001r. w Lublinie. Pacjenci przyjeżdżający do nas z całej Polski sprawili, że zdecydowaliśmy otworzyć Salon również w Warszawie.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i właściwy dobór wkładek ortopedycznych wraz z wykonaniem odpowiednich korekcji oraz obuwia zdrowotno - profilaktycznego. Salon ściśle współpracuje z lekarzem ortopedą.

Szczególną sferą działalności salonu jest wczesne wykrycie wad stopy za pomocą bezpłatnych badań na podoskopie umożliwiających diagnozowanie stopy pod pełnym obciążeniem. Pozwala to na odpowiednie zaopatrzenie stopy we wkładki ortopedyczne zapewniające prawidłową korekcję oraz zapobiegające dalszym deformacjom.

W sprzedaży oferujemy wkładki ortopedyczne wykonywane na miarę pod nadzorem i przy wykorzystaniu oryginalnych materiałów i technologii firmy F.W.Kraemer KG. Z Niemiec. Na miejscu znajduje się warsztat umożliwiający dokonywanie stopniowej korekcji wkładki w zależności od deformacji.

 

Wkładki ortopedyczne na płaskostopie poprzeczne dla dzieci i na ostrogę piętową

 

Naszym Klientom oferujemy także buty profilaktyczno-zdrowotne posiadające pozytywną opinię Centralnego Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie oraz wyróżnione znakiem Zdrowa Stopa (m.in. Postęp, Dawid, Rena).

Posiadamy także miejsce zabaw dla dzieci, aby uniknąć ewentualnego stresu związanego z badaniem, a także aby podczas rozmowy z rodzicem /opiekunem lub przy przeprowadzaniu badania u jednego dziecka, pozostałe zajęło/y się zabawą.

 

Zapraszamy:

 

Dbajmy o nasze stopy! Muszą nosić nas całe życie!

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE BADANIA