stopy
zdrowe stopy calej rodziny
rodzina

HISTORIA:
linia
Salon Ortopedyczny Anna Sugier powstał w 2001 roku na wzór rozpowszechnionych w Europie Zachodniej specjalistycznych sklepów obuwniczych, charakteryzujących się wysoce wykwalifikowanym, indywidualnym podejściem do potrzeb klienta i doborem prawidłowych dla jego stóp wkładek oraz obuwia.


PRACOWNICY:
linia
Podobnie jak w Europie Zachodniej w naszym salonie badania wykonywane są przez odpowiednio przygotowany personel. Dodatkowo w co drugi czwartek jest możliwość konsultacji lekarskich z dr Piotrem Jaworskim, ortopedą i chirurgiem urazowym, który przyjeżdża do nas z Gdyni.

gabinet


INDYWIDUALNE PODEJŚCIE:
linia
Nasz sklep wyposażony jest w warsztat, gdzie wykonywane są odpowiednie korekcje we wkładce i w bucie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość stopniowej korekcji, tak aby dziecko nie odrzuciło buta, lecz powoli przyzwaczajało się do jego kształtu. Kolejne korekcje wykonywane są bezpłatnie.


WYPOSAŻENIE:
linia
Nasz salon wyposażyliśmy wzorując się na podobnych tego typu obiektach w Holandii i Niemczech. Podstawowym urządzeniem do badania stóp jest podoskop, który za pomocą luster umożliwia oglądanie podeszwowej części stopy pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu możemy obserwować dynamiczne zachowanie się sklepień stopy w jej różnych ustawieniach. Obraz taki możemy utrawalić na wydruku, pozwala to na póżniejsze porównania i ocenę efektów leczenia.

ołtarz stopy


RODZINNA ATMOSFERA:
linia
W salonie znajdziesz kolrowy plac zabaw pełny zabawek i pluszaków, dzięki czemu Twoje dziecko poczuje się jak u siebie w domu, nie będzie bało się badania, a Ty będziesz mógł spokojnie dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz.

plac zabaw


Zapraszmy do Salonu w Warszawie
na ul. Światowida 49 lok. 43